Przyłącz się do projektu.

Daj innym powód do spotkania!

Zaparkuj z nami bez ścisku, tłoku w dobrej PARKatmosferze!

@OFF LINE SOCIAL P L A T F O R M#

Skoro tu jesteś oznacz to, że masz jakąś zajawkę lub jej szukasz! MASZ? - pokaż!  Jeśli jeszcze NIE - zobacz co robią inni. Zobacz jakie zajawki mają różne pokolenia sąsiadów z Twojej dzielnicy. Zobacz jak się jeżdzi na rolkach i dlaczego kłóka longboardów są kolorowe, co to jest "ZOŚKA" i zagraj z dziadkiem w kapsle dowiedz się co było ich pasją. Kiedy ostatnio grałeś w szachy, zbijaka i klasy?  Może wrotki albo frisbee? A może poprostu kocyk, leżaczek i dobra muzyka pokoleń? Aktywnie w pokoleniowych konkursach czy leniwie w słońcu na trawie? To zalezy od Ciebie! IT's YOUR TIME! Pamiętaj o swoich dziadkach / sąsiadach seniorach - zabierz ich ze sobą bo ważne są pokolenia a większość z nich NIE MA KONTA NA FACEBOOKU!

 PARK@ music

Jeżeli tworzysz muzykę, grasz w zespole, jeteś DJ-em i chcesz się podzielić pozytywną nutą z uczestnikami PARKowiska. Przyjdz i zagraj. Scena jest Twoja.

Masz ZAJAWKĘ?  

Naucz innych jak się bawić i pokaż dlaczego Twoja zajawka jest tak pasjonująca.

smARTzone

Tworzysz, malujesz, tańczysz, dajesz wyraz sztuce? Jesteś ART? Mamy dla Ciebie miejsce i witamy Cie serdecznie. Jeżeli Twoj sztuka buduje pozytywne emocje - WELCOME!

Śledź nas!

Tylko dzięki temu, że będziesz nas obserwował dowiesz się gdzie jesteśmy i co robimy a my będziemy mogli zrobić więcej i rozwijać projekt.

Ty też możesz stać sie inicjatorem Parkowiska w swjej okolicy. Zobacz w jaki sposb możesz włączyć się w kulturę parkowania, wykorzystując swoje pomysły, talenty i możliwości.

Galeria Prac 1 SEZONIE PARKOWISKO w Gdańsku.